Ismét útjára indul a Career Advantage kurzus

A Tudásmenedzsment Központ a 2014/2015. tavaszi félévében ismét meghirdeti Career Advantage néven a felsőbb éves hallgatók számára szánt, angol nyelven zajló, tanórán kívüli kurzusát.

• Beszélsz angolul?
      • Szeretsz csapatban dolgozni?
      • Szeretnéd kipróbálni tudásodat a tanórák keretein kívül?
      • Képesnek érzed magad arra, hogy közreműködj a helyi nagyvállalatokat foglalkoztató problémák megoldásában?
      • Kipróbálnád magad, milyen egy vállalati tanácsadó élete?

Ha a válaszod IGEN, jelentkezz a Career Advantage kurzusra!

A képzés célja, hogy a hallgatók az egyetemi tanórák keretében elsajátított ismereteit képesek legyenek alkalmazni a mindennapi üzleti életben. A kurzus során a diákcsapatok győri, Győr környéki nagyvállalatok által definiált projektfeladatokon dolgoznak egy féléven keresztül. Elvégzett munkájukat a vállalati szakemberek előtt prezentálják a képzés végén.
A kurzus alapvetően a csapatmunkára épül. A kontaktórák és az időszakos beszámolókon kívül hetente 2-4 órás elfoglaltsággal jár, amely során a résztvevőknek mentoraik segítségével kell dolgozniuk a projektfeladatokon. A képzésre olyan felsőbbéves hallgatók jelentkezését várjuk, akik jól beszélnek angolul, és vállalni tudják a kurzus elvégzéséhez szükséges követelményeket.

A projektek leírása!

Ha felkeltettük érdeklődésedet, jelentkezésedet megteheted itt!

Letölthető időbeosztás!

Jelentkezési határidő: 2015. február 17. kedd 12:00

A kurzus kick-off meetingjére 2015. február 19-én csütörtökön 13 órakor kerül sor, a Tudásmenedzsment Központ workshop termében (IS.101, az Irodalmi Kávézó felett).

Mid-term review: 2015. április 16.
Delivery - Final presentation: 2015. június 11.

A képzéshez kapcsolódó Moodle eLearning felület eléréséről a regisztráció lezárását követően adunk e-mailben tájékoztatást a jelentkezőknek.

Kapcsolattartó: Mészey Lilla
Elérhetőség: meszey.lilla@sze.hu ; 06-96-503-400/3815

Várjuk jelentkezésedet!

Dr. Dőry Tibor

Nyugdíjas Találkozó 2017. november 21. 15:00 - 20:00
Levelezős konzultációs hétvége 2017. november 24. - 2017. november 25.